Радио Кочани
Кочани
Прелистување

Image

Учесници во проектот „Вклучи ги сите“ на средба со претставници на Општина Кочани

Учесници во проектот „Вклучи ги сите“, што се реализира со Центарот за развој на заедницата „Светла иднина“ од Кочани, како партнерска организација, во соработка со СОУ „Љупчо…
Повеќе ...

Националната годишна награда за жена претприемач на микро компании ја доби Даниела Јосевски од…

Во организација на Здружението на бизнис жени, во партнерство со Фондацијата за менаџмент и индустриско истражување и Сојузот на стопански комори на Македонија, денеска во Скопје…
Повеќе ...

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе