Радио Кочани
Кочани
Каегорија на прелисрување

Огласи

Долгогодишна успешна приказна – пицерија „Пјаца“ освежена и обновена

Пицерија „Пјаца“ веќе 19 години комбинира автентична италијанска кујна со традиционалната домашна. Новореновираниот карактеристичен ентериер го оплеменува релаксирачка музика за…
Повеќе ...

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе