Радио Кочани
Кочани

Отворен новиот салон на ВЕДИ МЕТАЛ за продажба на мотоцикли, ATV и UTV возила…

2,399

Веди Метал – Кочани е генерален застапник и дистрибутер на големиот бренд  CF MOTO за источна Македонија.

Во новотворениот салон во Кочани Веди Метал врши продажба на мотоцикли ATV и UTV возила.

Повеќе информации побарајте на  https://cfmoto.mk/    

или на телефонскиот број 078/437-732

Веди Метал, брзо, прецизно, одговорно. Побарајте не !

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе