Радио Кочани
Кочани

Граѓаните и стопанствениците од улицата „Димитар Влахов“ во населбата „Стришани“ која од понеделникот започна со двонасочен сообраќај, излегоа на протест тие велат со ова решение немаме никакви услови за работа ниту за нормално живеење.

1,150

https://www.facebook.com/radiokochani/videos/1012784599712240https://www.facebook.com/radiokochani/videos/1012784599712240

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе