Радио Кочани
Кочани

Амфенол Технолоџи Македонија нуди можност за извршување на платена практична работа во текот на летниот период започнувајки од Мај до Септември 2023.

3,419
  • Платената практична работа ќе се изведува во рок од 3 (три) месеци со полно работно време со можност за вработување.
  • Платената практична работа е наменета за сите заинтересирани лица од средно образование, студенти и допломирани.

 

Вашите апликации ги очекуваме најдоцна до 31.05.2023 год. по електронски пат на следнава адреса: [email protected], или директно во просториите на фабриките на двете локации со назнака Апликација за пракса.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе