Радио Кочани
Кочани

Во Кочани се крчка голем естраден фолк спектакл…

2,916
Во Кочани се крчка голем естраден фолк спектакл. Ќе се доелуваат награди и признанија на успешни фолк мајстори,фолк доајени  и дебитанти.
Радио Кочани прв дознава…

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе