Радио Кочани
Кочани

(видео) СПОРТИСИМО – Кочански бренд за целиот Исток

1,515

Цели 22 години ви ги нуди најмоќните светски брендови на спорстка опрема и реквизити

Погодувате, СПОРТИСИМО е кочанскиот бренд со кој генерации млади израснаа и сеуште ги практиткуваат оригиналните патики, тренерки, дресови и останата спортска опрема


Двете спортски продавници на СПОРТИСИМО во Кочани и двете во Штип и Струмица се таргет на граѓаните од целиот Исток на земјава


СПОРТИСИМО можете да го побарате и на социјалните мрежи, да пазарувате он – лајн, како и да дознаете повеќе за најновите спортски колекции кои пристигнуваат секојдневно


Колку постаро толку подобро, како вино – СПОРТИСИМО

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе