Радио Кочани
Кочани

Кочани подготвен за Водици 2023…

3,099

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

Кочани подготвен за Водици 2023…
Над 20 верници во 12 часот кај паркот на Револуцијата во Кочани ќе скокаат во студената вода за светиот крст кој се смета дека ќе донесе среќа и бериќет на оној кој ќе го фати.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе