Радио Кочани
Кочани

Искрени празнични честитки од тимот на Радио Кочани…

115

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

Драги слушатели, пријатели и коминтенти…

Ви посакуваме Среќна Нова 2023 година исполнета со многу љубов, здравје, среќа и радост со надеж дека во новата година ќе имаме можност да другаруваме и соработуваме, создавајки нови моменти и професионални успеси….

Искрени честитки од тимот на Радио Кочани…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе