Радио Кочани
Кочани

Регионална средба на градоначалниците од истокот на општините предводени од ВМРО-ДПМНЕ разменети беа искуства и знаења, како и создавање стратегија на работа која ќе им биде основа и одлика за успешно менаџирање со општините…

1,057

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе