Радио Кочани
Кочани

Известување за планирани прекини во дистрибутивниот систем за електрична енергија

1,319

Утре 25.11.2022 екипите на ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ќе работат на реконструкција и модeрнизирање на дистрибутивната мрежа на следниве локации:

нас. Оризари, с. Пресека, Гранит База, Бензинската Пумпа на влезот во  Оризари.

Прекините се планирани во период од 10 до 14 часот

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе