Радио Кочани
Кочани

Ласерско гравирање ЛЕЛЕКОВИ – Ние се уверивме уверете се и вие !

365

Ласерско гравирање ЛЕЛЕКОВИ Кочани печати на сите видови текстилни материјали.

Пренесете ги вашите дизајни и графички решенија на текстил.

При печатење бојата се соедниува со текстилните влакна овозможувајќи отпор на миење и триење.

Секоја ваша идеа е наша реализација.

Повеќе на  https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI

 

Ласерско гравирање ЛЕЛЕКОВИ – Ние се уверивме уверете се и вие !

 

Спроти ОУ „ Св. Кирил и Методиј “

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе