Радио Кочани
Кочани

Образование – Вредни награди за ученици од ОУ „Малина Поп Иванова

1,025
Три вредни награди на државни училишни натпревари освоија ученици на ОУ „Малина Поп Иванова од Кочани.

Станува збое за натпревари по математика, хор и оркестри и Олимпијада по германски јазик
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе