Радио Кочани
Кочани

Приведен виничанец – Агресивно се однесувал кон вработените во Итна медицинска помош Кочани

5,897

На 19.01.2024 во 04.10 часот во Кочани, полициски службеници од ОВР Кочани го привеле Б.Ѓ.(35) од Виница затоа што во Итна медицинска помош Кочани го нарушил јавниот ред и мир и агресивно се однесувал кон вработените. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе