Радио Кочани
Кочани

Пронајден 29–годишникот од беровско кој во саботата беше пријавен за исчезнат…

6,690

На 19.11.2023 во 20.00 часот, полициски службеници од ОВР Кочани го пронашле Г.П.(29) од с.Будинарци, беровско, за кој на 18.11.2023 година во 23.25 часот во Полициската станица Берово неговиот татко Б.П. пријави дека се оддалечил од домот. Г.П. бил предаден на неговиот татко.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе