Радио Кочани
Кочани
Каегорија на прелисрување

Спорт

Утре Кочани домаќин на меѓународниот турнир во борење „Легендите на Спартак 2022“

Во Кочани ќе се одржи одржи традиционалниот 22.Меѓународен меморијален турнир во борење „Легендите на Спартак 2022“.Турнирот ќе се одржи во спортката сала „Сашо Лазарев – Чапо…
Повеќе ...

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе