Радио Кочани
Кочани

Ако си гладен…..во Бурекџилница БИСЕР потрчи !

2,541

Ако си гладен и стоамкот ти крчи – во Бурекџилница БИСЕР потрчи !

Топол бурек и други тестенини што ќе ви го разубават денот.

Бурекџилница БИСЕР на улицата „Димитар Влахов“ број 83, наспроти постојката во Стришани, кај кафеаната „Златно петле“

Алтернатива ви е Бурекџилницата ДВА БИСЕРА – наспроти Градскиот пазар

Контакт телефон : 070 309 288

Ваши БИСЕР и ДВА БИСЕРА

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе