Радио Кочани
Кочани

Лето 2023 Велипоје Албанија – Само со Соколов Травел!

1,277

✨️Ексклузивно само во Соколов Травел
🏝🌞Лето 2023 Велипоје Албанија🌞🏖
🚍Тргнување секој петок: Кочани – Штип – Скопје
✅️Хотел Holiday
✅️Хотел Дрони
✅️Хотел London
✅️Хотел Арѓент
✅️Хотел Фламури
✅️Хотел Арда
👇Линк од хотелите:
🌐 https://sn.rs/qlclz
☎️Информации: 071 376 565 / 071 376 656

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе