Радио Кочани
Кочани

Урбано-ридски крос “МЛАДИТЕ ТРЧААТ” во Зрновци

217

Втор традиционален Урбано-ридски крос “МЛАДИТЕ ТРЧААТ” во чест на Васе Ангелов !
Општина Зрновци во соработка со ЛМС – Зрновци по втор пат го организира овој прекрасен спортски настан.
Ве очекуваме да спортуваме и негуваме сеќавањето на нашиот сограѓанин и другар Васе Ангелов

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе