Радио Кочани
Кочани

Кој е за продолжен викенд на море?

280
📅 24 – 28 Мај 🇬🇷 ГРЦИЈА 🇬🇷
Соколов Травел ви ги нуди најдобрите  хотели во најатрактивните летувалишта во Грција, сите на одлична локација и по најповолни цени.
👉Calypso Hotel 3* / Ханиоти / 83 евра ноќевање со појадок
👉Greek Pride Seafront Hotel 4* / Фурка / 98 евра
👉Kriopigi Hotel 4* / Криопиги / 134 евра
👉Village Mare Residence 4* / Ситониа / 149 евра
👉Lesse Hotel 4* / Ханиоти / 169 евра
👉Olympic Star Beach 4* / Неи Пори / 170 евра
👉Ioni Paralia Katerinis 3* / Паралиа / 179 евра
📱 Резервирајте на време: 071 376 656 / 071 376 565
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе