Радио Кочани
Кочани

По пауза од четири години, Бојан Велевски повторно во Кочани!

855

Нова сала, нов текст, ново шоу! ПРЕМИЕРА на најновиот материјал со кој Бојан тргнува на турнеја низ Македонија на есен!

Текст кој освен во Скопје, единствено ќе биде изведен во Кочани. Ова е единствена можност да го чуете најновото од Бојан Велевски.

Следната шанса е на есен, а најблиску во Штип.

Карти (200ден) во продажба во Пролет Бар.

Бидете брзи…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе