Радио Кочани
Кочани

Тасим Травел ве води во Лешочки манастир и Шарена џамија

493

Лешочки манастир и Шарена џамија
07.05.2023
800 денари
📍 Посета на Лешочки манастир
📍 Посета на Шарена џамија
📍 Посета на Тетово
Целата програма можете да ја видите на линкот
https://tasimtravel.com.mk/lesockimanastirisarenadzamija/
📞 071/331-380
☎️ 033/280-280
📌 ул. Маршал Тито, бр. 47 2/1, Кочани
✉️ [email protected]

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе