Радио Кочани
Кочани

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски во работна посета на Општина Зрновци

175

Коцев: Во општина Зрновци се одвиваат градежни активности, се гради пристапен пат на земјоделски земјишта во висина 1 700 000 денари

Мицкоски: Додека владата мести тендери во четири очи, Општина Зрновци докажува дека не сме сите исти и реализира капитални проекти кои го подобруваат животот на граѓаните.

 

 

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе