Радио Кочани
Кочани

Заврши второто издание на „Денот на пијаното“ во Кочани (ВИДЕО)

588

Денеска во прекрасна атмосфера во салата на ООМУ „Ристо Јуруков“, се одбележа „Денот на пијаното“.
Настанот привлече голем број посетители и силни аплаузи.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе