Радио Кочани
Кочани

Се бара искусен готвач (кувар) за Хрватска на море. Обезбедено сместување, храна и солидна плата

994

Реномиран ресторан на Јадранско Море (Хрватска) има потреба од готвачи (кувари) со работно искуство.

Обезбедено сместување, храна и плата над 1 500 евра. Информации и апликации на WhatsApp на бројот 00385 989 721 094 секој ден од 8 до 20 часот.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе