Радио Кочани
Кочани

КИК-КОМ Кочани вработува лице со возачка дозвола „Ц“ категорија

775

КИК-КОМ Кочани за свои потреби вработува лице што поседува возчка дозвола од категоријата „Ц“.

Информации и пријавување на телефоните : 070 / 309- 762 и 033/ 273- 605 или во просториите на фирмата на улица „Индустриска“ бб, Кочани

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе