Радио Кочани
Кочани

Во ОУ „Малина Попиванова“ – Се одржа Базар на можности посветен на жената…

1,550

Раскош од рачни изработки од ученици денеска во ОУ „Малина Попиванова“ беше изложен на продажба пред посетителите на Базарот на можности посветен на жената. Меѓу гостите беше и градоначалникот на Општина Кочани, Љупчо Папазов.

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе