Радио Кочани
Кочани

По повод 8ми Март, учениците од OOMУ „Ристо Јуруков“  подготвија концерти  „ЗА НАШИТЕ МАЈКИ“.

198
Во пресрет на меѓународниот ден на жената, учениците од OOMУ „Ристо Јуруков“  подготвија концерти  „ЗА НАШИТЕ МАЈКИ“.
ДРАГИ МАЈКИ,
Ве очекуваме на 06.03.2023 година во 18 часот, во Фоајето на НУЦК „Бели мугри“ Кочани или 09.03.2023 година, во Домот на културата во Виница.
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе