Радио Кочани
Кочани

Осмомартовски саем на книгата во Библиотеката „Искра“

154

На 6 март (понеделник),по повод Меѓународниот ден на жената, ЈОУ библиотека „Искра“, организира еднодневен Осмомартовски саем на книги на Издавачката куќа „Сакам книги“. Повелете, Ве очекуваме, со вашите посакувани наслови и саемски цени.
Книгата е секогаш изненадување, убав и уникатен подарок за секоја жена, наведено е во соопштението на кочанската библиотека.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе