Радио Кочани
Кочани

17.02.2023 ПЕТОК, НОЌНО СКИЈАЊЕ НА ПОНИКВА…

359

-За ноќното скијање посетителите ќе можат да ја користат патеката број 1, која целосно е осветлена, а во функција е ски-лифтот.

Таа е погодна за почетници и напредни скијачи, а има и посебен дел обезбеден за санкање на најмладите.

Ноќното скијање ќе биде во периодот од 17 до 21 часот…

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе