Радио Кочани
Кочани

(Петок), 10.02.2023 ноќно скијање на „Пониква“

231

Искусните скијачи и бордери велат дека најквалитетното скијачко искуство се случува на ноќното скијање.

Скијањето под ѕвездите, на добро осветлена ски-патека може да биде еднакво пријатно, како и дневното скијање.

Скијањето стартува со ноќна тура од 17 часот, а завршува во 20 часот

Пониква Ски лифт бр.1 ви стои на располагање…

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе