Радио Кочани
Кочани

Извонреден ковер на Koчанскиот Бенд КГБ и Вики со нумерата „Додирни ми колена“ од групата „Зана“ (ВИДЕО)

4,136

Еден од подобрите Кочански бендови КГБ и Вики снимија еден одличен (Cover)  кој ќе ве воодушеви. „Додирни ми колена“ од легендарната „ЗАНА“ вреди да се погледне…

 

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе