Радио Кочани
Кочани

Коцев: После 14 години сметката на Општина Зрновци е одблокирана

166

Со објава на својот фејсбук профил, градоначалникот Борчо Коцев информира дека сметката на Општина Зрновци е одблокирана.
„По 14 години, конечно одблокирана сметката на о. Зрновци
За само три месеци мандат, градоначалникот Борчо Коцев реши долг од над 6 милиони денари побарувани преку 4 извршни решенија“, пишува во објавата.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе