Радио Кочани
Кочани

Нападната девојка во Кочани

6,149

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

На 21.01.2023 во 20.27 часот било пријавено дека во Кочани С.Т.(44) физички ја нападнал Џ.С.(21) двајцата од Кочани, а употребил и тврд предмет. По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

 

Дневен билтен на МВР

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе