Радио Кочани
Кочани

Уапсен кочанчанец, кој си ја нападнал снаата, а потоа и малиот внук

5,144

АНКЕТА

Ќе има ли парламентарни избори во 2023 година?

Вчера во 14.15 часот во Кочани од полициски службеници од Полициската станица Кочани бил лишен од слобода Ќ.А.(46) од Кочани.

Како што информираат од МВР, околу 12.30 часот во домот на неговата снаа С.А.(41) од Кочани, најпрво вербално, а потоа и физички ги нападнал неа и нејзиниот малолетен син. По овластување на Јавен обвинител извршен е увид и по документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. ПрифаќамПовеќе