Радио Кочани
Кочани

ПРЕДНОВОГОДИШНО СИТЕ ПАТИШТА ВОДАТ КОН УНИТРОН

1,903

Уникатни новогодишни подароци: Eлки во сите димензии и бои, дедомразовци, лампиони и украси.

Универзален маркет  „УНИТРОН“

Стандардно: Kaраоке и блутут звучници, антени и ресивери за дигитална телевизија.

Далечински управувачи за сите марки на телевизори, радио приемници за подобро да го следите „Кочани ФМ“ и се што ви е потребно, а не сте успеале да го пронајдете на друго место.

078/390-355

УНИТРОН ГО ИСПОЛНУВА СЕКОЈ ВАШ СОН

Секој работен ден од 9 до 20 часот

Среќна и успешна Нова Година со подароците од Унитрон.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе