Радио Кочани
Кочани

Разубавете го вашиот дом со „Декор Дом“

Разубавете го вашиот дом со „Декор Дом“

378

Уредувате нов стан, го реновирате постоечкиот или едноставно сакате да внесете свежина во животниот простор, теписите од  „ДЕКОРДОМ“ се вистинското решение. 

Ќе го направат различен и ќе му дадат ваш личен печат.

На добро познатите локации во „ДЕКОРДОМ“ и душеци, сунѓери, постелнини и завеси.

Разубавете го вашиот дом со богатата палета производи од „ДЕКОРДОМ“.

 

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе