Радио Кочани
Кочани

Наскоро во EXTREME CAFE Македонска Каменица

850

 

Петок 19 ти Јули со почеток од 22 часот Амадеус Бенд во Македонска Каменица, во EXTREME CAFE

Резервирајте навреме на 071/366 -432

Бројот на местата е ограничен…

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе