Радио Кочани
Кочани

Поради зголемен обем на работа, ТетраХип ДОО Кочани има потреба од нови работници

7,860

Поради зголемен обем на работа, ТетраХип ДОО Кочани има потреба од нови работници (мажи и жени) во оддел на Одгледување растенија и во Оддел за оддржување и техничка поддршка.
Раб време: пон-пет во една смена
Почетна плата солидна, обезбеден превоз и храна.

Вашето CV испратете го на мејл [email protected] или во просториите на компанијата.

Тел. за контакт: 033/ 272 600
Локација: Оризова бр.9

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе