Радио Кочани
Кочани

Aкциски цени во месарница ,,Малеш” – Кочани Само во сабота (8 jуни)

1,274

Aкциски цени во месарница ,,Малеш” – Кочани Само во сабота (8 jуни):

– бут со коска 285 денари;

– врат со коска 285 денари;

-плешка со коска 280 денари;

-кременадла 290 денари;

– ребро со пафлак 335 денари;

– свинска мелена кубаса 255 денари;

Побрзајте, количините се ограничени! 077/577-316

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе