Радио Кочани
Кочани

Вработена во кочанското Комунално ѝ се заканувала на колешката…

1,540

Поднесена кривична пријава против М.А.(60) од Кочани поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста“ од страна на Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани.

Пријавената на 22.05.2024 упатила закани на нејзина колешка. Двете се вработени во јавно комунално претпријатие во Кочани.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе