Радио Кочани
Кочани

Фирмата „Филипов Петрол“ ДООЕЛ – Кочани бара двајца работници

1,010
Фирмата„ Филипов Петрол“ ДООЕЛ – Кочани бара двајца работници кои поседуваат возачка дозвола од категорија „Б“ за работа на машина за бушење бунари.
Добра и редовна плата.
Контакт телефон: 070/213-038
Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе