Радио Кочани
Кочани

Се продава стан во Кочани

406

Се продава стан во Кочани. Зградата излегува на улиците “1 Мај” и “Роза Петрова”, наспроти дисконт “Осоговка”. Станот не е вселуван и е со површина од 132 м2, помошни простории 12 м2 и дворно место 70 м2. Цена по договор! Информации на тел. 078 / 200 – 173 од 10 до 20 часот…

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе