Радио Кочани
Кочани

„Рото М“ има потреба од работници во производство

848
„Рото М“ има потреба од работници во производство.
Плата редовна и солидна.

Телефон за контакт 075/410-522 или во просториите на фирмата.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе