Радио Кочани
Кочани

Ексклузив Конзервна индустрија има потреба од…

2,088

Ексклузив Конзервна индустрија има потреба од 2 машки оператори на прехрамбена машина Компанијата нуди работа во една смена, редовна исплата, бонус за редовност, обезбеден транспорт. Сите заинтересирани можат да се јават на телефонскиот број: 071329727 или во просториите на фирмата.

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе