Радио Кочани
Кочани

Украден е автомобил…

3,128

Украдено е возило паркирано во близината на бензинската станица „Филипов“. Забележано е дека автомобилот марка „мицубиши“ (со бугарски регистарски ознаки – E 2018 KC) го нема на местото каде што бил паркиран утрово после 8 часот, ни се обрати сопственикот, кој преку нашето Радио побара информација доколку некој истото го забележал, да му се јави.

Неговиот телефонски број е : 078 294 951

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе