Радио Кочани
Кочани

Со голот на Тоше Манов, Осогово победи против Новаци со 1:0. Бројните навивачи кои беа задоволни го напуштија стадионот “Никола Мантов” во Кочани.

1,094

https://www.facebook.com/radiokochani/videos/352079211131461

https://www.facebook.com/radiokochani/videos/352079211131461

 

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе