Радио Кочани
Кочани

Во Кочани е отворен новиот фитнес центар „Премиум“ – најголем во Источна Македонија…

7,803

Започнете ја вашата успешна трансформација веќе денеска.

Бидете дел од „Premium gym & fitness“ тимот, дојдете на тренинг, поместете ги вашите граници.

Станете подобра верзија од себе си со помош на најдобрите фитнес тренери и специјализирана фитнес програма и исхрана за секој од Вас!

Дојдете на позитивно другурување и единствената антистрес терапија во најдобриот фитнес центар во Источна Македонија.

Најнова фитнес опрема, климатизација, вентилација, LED светла и термо изолација.

Тренирајте во пријатна атмосфера каде температурата не надминува пријатни 25 степени целзиусови.

Локација: На кружниот тек кај ЛУКОИЛ 2

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе