Радио Кочани
Кочани

Се продава комплетно опремен стан на одлична локација

3,443

Се продава веднаш вселив стан со површина од 85 м2 и подрумски простории од 13 м2 .Станот е релативно нов, комплетно опремен и не е потребно никакво реновирање. Вреди да се види !
Локација на улица „Григор Прличев“ бр. 40 (со поглед на Градскиот стадион „Никола Мантов“ во Кочани) – жолта зграда.
Цена по договор.
Подетални информации побарајте на 070 33 63 63

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе