Радио Кочани
Кочани

Салон за мебел „Шипад“ – Виница бара општ работник

1,460

Салон за мебел „Шипад“ – Виница има потреба од општ работник со возачка дозвола од „Б“ категорија.

Плата редовна и солидна. Информации на тел. 075/391-313 и 072/218-126

Може ќе ви се допадне

Интернет страницата користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Со прифаќање се согласувате со политиката на приватност колачиња. Прифаќам Повеќе